Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem? Akkor ez már...

Elhihetem? Akkor ez már biztosan baba? Hosszú, hosszú idő után, ma reggel, első vizeletből végre pozitívat teszteltem 4 nap késés után. Szerintetek jövő hét szerdán még ne menjek nőgyógyászhoz? Még nem fogja látni az orvos? Alig merem elhinni!

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha valóban így van, akkor tiszta szívből gratulálok és jó egészséget kívánok!

Mennyi ideje próbálkoztatok?

Szerintem ne menj még orvoshoz, várj még 1-2 hetet!


7 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a kimaradt mensi után 1-2 héttel szoktak elmenni, de ha nincs gondod akkor csinálj jhéten is még egy tesztet, és esetleg azokkal együtt keresd fel az orvost.
2009. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja előző voltam, nagyon nagyon gratulálok.!!!!!!!
2009. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Már több mint 2 éve próbálkozunk/próbálkoztunk,de még most sem merem elhinni, pedig azt mondják hogy pozitív teszt nincs. Abból gondoltam még hogy lehet most sikerült, hogy másképp fáj a mellem és nagyon sokat járok pisilni! Mindenesetre nagyon bizakodom, és mégegyszer nagyon nagyon köszönöm, aranyosak vagytok!!!!! :-)))
2009. okt. 25. 10:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Majdnem elsírtam magam a soraid alapján, pedig nekünk rögtön összejött. A méhed és a méhszájad is változik, más lesz a tapintása, menj dokihoz, hátha tud biztosabbat mondani. Próbálj megnyugodni!
2009. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!! :-)))
2009. okt. 25. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:

gratulálok. Kicsit könnybelábadt a szemem, mert nekem is késik, és holnap csinálom meg a tesztet. Én is sokat járok pisilni, szóval a szavaiddal nagyon megnyugatattál...h te is sokszor jártál wc-re :) így reménykedhetek én is :)

Jó egészséget nektek :)

2009. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon remélem hogy neked is babó lesz a dologban, SZORÍTOK NEKED!!!!!!! JA!! Mindenképpen írd meg hogy mi lett a vége!! SZORÍTOK!!!!! :-)))
2009. okt. 25. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeretek olvasni...ez erőt ad.Nagyon Gratulálok Kismama!!!

Én várnék 1 hetet, de az 5. hét közepén elmennék orvoshoz.Biztos ami biztos.Ha ennyi ideje próbálkoztok, lehet adnak valamit ami még jobban erősíti a kicsit.

Boldog Babavárást!

2009. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Segitség nélkül sikerült? Nem szedtél semmit vagy valami más módszert nem alkalmaztál? nekünk sem sikerül több mint egy éve, pedig minden rendben van. GRATULÁLOK!
2009. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!