Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Október elején jött meg utoljára. Amint elmúlt, rá pár nappal együtt voltam valakivel, óvszerrel védekeztünk. Eltelt 3 nap és kiderült elkaptam a koronavírust, lelkileg padlón voltam hetekig, testileg is kikészített. 2 hete csináltam két terhességi tesztet és mindegyik negatív lett.

Lehetséges, hogy a vírus és a lelkibaj felborította kicsit a hormonrendszeremet?


20/L



2020. dec. 4. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig össze-vissza jön meg, volt, hogy két hónapot is kimaradt.
2020. dec. 4. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A betegség utóhatásaként késhet, a stressztől is késhet, ha alapvetően nem rendszeres és a terhességi tesztek is negatívak, akkor nyugodj meg szépen. Nekem is előfordult, hogy kimaradt egy hónap, pedig nekem rendszeres szokott lenni, ez már évekkel ezelőtt volt, és azóta se ismétlődött.

Viszont egy jófajta multivitamin kúrát tarthatnál, ha még nem teszed, valószínűleg jót tenne a szervezetednek, ha annyira lemerült.

2020. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban is volt, hogy kimaradt, akkor lehet most is erről van szó. Ha tartósan össze-vissza jön meg, akkor érdemes dokihoz menni, mert lehet más is van a háttérben. Nem-nem terhességre gondoltam, inkább hormonális problémák.
2020. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azóta már minden rendben :)
2020. dec. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!