Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp első...

Betadine hüvelykúp első napján még sárgás folyás. Ez normális és el fog múlni?

Figyelt kérdés

Betadine hüvelykúpot ajánlott nekem az orvos antibiotikumos hüvelykúp után, mert a sárga folyásom még megmaradt. Első napon vagyok túl és van még sárgás folyás. Ez elmúlik? Tudom, hogy utána helyreállító kell már megvettem Gynoflort, amit már a hűtőben is tárolok.

Tapasztalatok?


2020. dec. 6. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen a jód fog a bugyit ki kell dobni tegyél betétet
2020. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reggel távozott vizes sárgás formában, és most a tisztaságin is sárgát láttam. Honnan tudom hogy a jód sárga vagy még folyásom van? Köszi a gyors választ :)
2020. dec. 6. 11:03
 3/9 anonim válasza:
Nálam a kúp maga kissé darabos sárga folyásként jött ki, innen tudtam, hogy a kúp ürül. De miután vége lett a kúrának, 2-3 nap múlva megszűnt teljesen
2020. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan mint a sima betadin fog erősen de még mindig jobb mint a merkurókróm az nem jön ki semmivel.
2020. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi történt a bordó kúppal? Úgy értem most használt az este? Mivel csak vizes folyás és sárga jód távozott. Kicsit megijedtem este mikor megláttam a színét, eddig csak fehér kúpokat használtam.
2020. dec. 6. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes elemezned, majd a kúra befejezése után, ez színez..
2020. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm! :) Még lenne egy kérdésem.

10-én jön meg elv a menstruációm. Tájékoztatóban az van, hogy ne szakítsuk meg a kezelést, gyógyszertárost is kérdeztem ő azt mondta, hogy nem fog úgy hatni, mert ,,kimosodik" de ha nem olyan erős a vérzés akkor persze lehet. Ha megszakítom és utána folytatom az baj? Tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2020. dec. 6. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges menzesz alatt használni, igaza volt a gyógyszerésznek, hallgass rá!
2020. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És most pl elkezdtem ha tényleg 10-én jön meg akkor az a 6. kúp lenne. Megvárom míg elmúlik a menzesz használjak még el egyet és jöhet a helyreállító? 14 db Betadine kúp van a dobozban de azt írta, hogy enyh fertőzésre elég a 7 darab és én már túl vagyok egy antibiotikumos hüvelykúp heten is és a citológia is azt mutatta, hogy P2 az eredmény vagyis enyhe fertőzés. Mit tanácsolsz?
2020. dec. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!