Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a betadine hüvelyk...

Normális ha a betadine hüvelykúp kifolyik? Mondta az orvos hogy tegyék egészségügyi betétet de nem gondoltam volna hogy ilyen sok folyik majd ki és nem tudom hogy normális e. Km

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. A doki sem disznek ajánlotta a betétet.
2018. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy nem dísznek. Csak az a fura hogy egy csomó kifolyik. Azért remélem így is hatni fog.

Köszi a választ.

2018. szept. 29. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, mert a hüvelyváladékban feloldódik, és kifolyik. Ez teljesen rendben van így. Örülj hogy neked javasolta az orvos a betétet, nekem csak hozzámvágta a receptet, aztán reggel néztem nagyokat hogy mennyi folyik ki...
2018. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És te milyen mélyre tudtad betenni?
2018. szept. 29. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelykúpok a hatóanyag mellett nagyrészt olyan anyagból állnak, ami nem tud(és nem is kell), hogy felszívódjon. Nem tudom, mi a hivatalos szakkifejezés erre, talán vivőanyag? Szóval a lényeg, hogy az feloldódik, és persze, hogy kifolyik. Azért kell este feltenni ezeket, hogy amíg fekszel, addig kifejti hatását, a felesleg meg kifolyik mikor függőleges testhelyzetben vagy.
2018. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vivőanyag. Csak arra van, hogy összetartsa a kúpot. A hatóanyag felszívódik, a többi kifolyik. Ez így van rendjén. A legtöbb kúp és hüvelytabletta így működik.
2018. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit elkéstem, de hátha nézi még valaki a kérdést. Nekem is kifolyik az összes, a betegtájékoztatón tisztasági betéten ajánlanak, de nekem egészségügyi kell... az első párat nem tudtam mélyre feltenni így csípett is mint az állat, mostmár szerencsére mélyre (mélyebbre legalábbis) tudom dugni, így nem is érzem.
2020. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Nekem már ezer éve nem kellett, most ugyan nem orvosi javaslatra, de véres folyás miatt kezdtem használni, mert legutóbb is erre kellett. Én elfelejtettem, mennyi kifolyt, és én is néztem. Nekem is egészségügyi kell. De még így is folyhat mellé.

Applikátor használata ajánlott, és nem kell megijedni, ha kifolyik, ez teljesen normális, ettől még hat. Remek kis találmány.

2022. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!