Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 nappal előbb a mensi?

12 nappal előbb a mensi?

Figyelt kérdés

Párommal együtr voltam és hát gumi nélkül is betette. (De nem hosszú időre. 2x tolt rajta aztán kivette). Ezután ovulációkor barna folyásom lett. Azt hittem,hogy beágyazódott a pete,de mivel ennek már 4 napja, és azóta is vérzek, arra gondolok,hogy talán megjöhetett. De ez a mensi nem olyan, mint szokott lenni. Nem annyira vörös, nem olyan mértékű, és nincsenek benne méhnyálkahártya darabkák.

Szerintetek mi lehet?



2020. dec. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Passz. De ha beteszi akkor óvszerrel ha nem akartok gyereket.
2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legvalószínűbb az, hogy valamiért túl alacsony a progeszteron szinted, és ezért van pecsételő vérzésed. Nekem néha van ilyen, de utána a normális időben megjön normálisan. De ettől még lehet fertőzés, vagy beágyazódás is (utóbbinál valóban nem jellemző, hogy napokig barnázz, de nem is zárja ki a terhességet).


Én a ritkán előforduló barnázás miatt nem szoktam külön orvoshoz menni (mikor először volt, akkor utána mondtam az orvosomnak, de amúgy is el akart küldeni hormonvizsgálatra). Ha több napot késik a mensid, akkor viszont csinálj egy terhességi tesztet.

2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát először barna folyásnak indult. Most meg már rendesen piros. Mintha mensi lenne,csak 12 nappal előbb, meg kevesebb és ugye nyálkahártya nélkül. De ez így az 5. napom.
2020. dec. 6. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a nogyogyaszod, en is progira tippelnek, nem terhessegre
2020. dec. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!