Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek évek...

Fogamzásgátlót szedek évek óta. Elmúlt hetem annyira stresszes volt annyira izgultam valami dolog miatt hogy lefogytam 3 kilot (a 48ból) és alig ettem kb egy szelet kenyeret egy nap. És most megjött 5-6 nappal előbb a mensi. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek. Ilyenkor abba kell hagyni? 4 tabim van még
2014. aug. 31. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a fogyás és a stressz miatt történt. Semmiképp se hagyd abba a tablettát, szedd be a maradék szemeket is! Nem szabad abbahagyni! Egyél rendesen és ne stresszelj, ha úgyis hamarabb jönne meg, akkor menj orvoshoz, mert valószínű, hogy fogamzásgátlót kell váltanod.
2014. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Még sosem jött előbb meg, de sosem voltam ilyen stresszes..naná hogy egy randi miatt izgultam ennyire. :)) de most jól kicsesztem magammal.. :) értem én h a stressz vagy a kemény fizikai megterhelés beleszólhat, nade tabi mellett??
2014. szept. 1. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-6 nappal hamarabb jött meg egyszer tabi mellett mikor iszonyat stresszes vizsgaidőszakom volt. Azóta se volt ilyen. Szóval nyugi. Ahogy mondták egyél, igyál rendesen és ha következő hónap is így alakul irány az orvos.
2014. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Dokimat nem értem el telefonon de a munkahelyem üzemorvosa azt mondta hogy szedjem be, addig rengeteg c-vitamint szedjek hogy felszivja a vért. Aztán mikor abbahagyom a tabit, utána ugye megint meg fog jonni. Faxa... Nektek is így volt? 2 hét alatt két mensi?
2014. szept. 2. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy menjek orvoshoz. Akkor nem kell mennem? Csak ha baj van jovo hónapban?
2014. szept. 2. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak enyhe vérzésem volt és többet nem fordult elő. De ha neked rendes menszeszként jelentkezett akkor el kellene menni az orvoshoz. És igen, valószínűleg a gyógyszermentes szünetben megint megjön.
2014. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem a rendes mensi, mondjuk ugy hogy egy nap egy mini tamon meg sok is, tehat kb ket tisztasagi.. Nagyon koszonom a valaszodat!!
2014. szept. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!