Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vashiànyosság és a pajzsmirigy...

Vashiànyosság és a pajzsmirigy összefüggésben lehet egymàssal?

Figyelt kérdés
43éves vagyok,a vasértékem mindig is alacsony volt,kaptam gyógyszereket,akkor helyre jött,de mindig visszatérő próbléma...most egy ideje elkezdett hullani a hajam, gondoltam az ősz miatt...de valamiért a pajzsmirigyre gyanakszok ,vagyis nem tudom?Fáradékonysàg,hajhullás,a mensim megjön rendesen időre,a mennyisége csökken.Vagy vàltozókor lehet?

2020. dec. 7. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

8: idő előtt elküldtem (7-es voltam)


Azt akartam hozzátenni, hogy amennyiben a TSH indokolja, akkor kap hormonpótlást.

2020. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!Az ünnepek utàn neki indulok,és utànajàrok ennek.
2020. dec. 7. 17:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Pm - vashiány
2020. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egykorosztály vagyunk, mindig is gond volt a vasammal, érdekes most az évek óta rendeződött, a pajzsmirigyem meg elromlott. Az értékek rendben voltak, viszont ki is kellett venni az egyiket. Ezután kaptam pótlást, de még így is alulműködésem van. Tehát nekem nincs összefüggés hogy bármelyik befolyásolná az értékeket.
2020. dec. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó,és hogyan érzed magad?
2020. dec. 28. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!