Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelettel mit csináljak?

Véres vizelettel mit csináljak?

Figyelt kérdés

KB másfél hete vannak ezek a felfazós tüneteim, egyszer kaptam rá Monuralt, akkor egy két napig jobb volt de visszatért. Az égő érzés, pisiléskor és alapból is, valamint a véres vizelet eddig főleg reggel, mivel ugye éjjel nem ittam.

Kértem már nőgyógyászhoz időpontot, de épp megjott a bajom is ezért jövő hétre tudott adni csak. Addig kaphatnék valami tanácsot? Nem szeretném hogy elfajuljon vagy nagyobb gond legyen, ha rajtam múlna már indulnék is orvoshoz.

Köszönöm!


2020. dec. 9. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mensi alatt is vizsgál az orvos egyrészt,



Másrészt, esetleg egy kamillás fürdőzést meg lehet próbálni. A furdovizbe öntesz egy csésze tiszta kamilla teát, és üldögélsz benne pár percig.


Végül pedig a véres vizelet nem csak nőgyógyászati gond lehet, hívd fel a háziorvosod és kérj vérvételre, hasi uhra beutalot mert ez vese gond is lehet, ami párosult valamivel aminek égő érzete van odalent

2020. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kamillás fürdő oda lentre tényleg jó. Nekem tampont kellett felhelyezni/használnom addig, amíg vizeletet gyűjtök egy kis üvegcsébe, azt vittem dokihoz.

Tudom, most nehéz bejutni a háziorvoshoz, de mindenképp menj el, nehogy vmi szövődmény legyen.

2020. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem válaszolók. A véres vizelet inkább húgyúti probléma, mint nőgyógyászati, általában valami vese eredetű, kérj beutalót mindenképp. Jobbulást!
2020. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló az urológiára, de a háziorvos is adhat más antibiotikumot. Igyekezz, nehogy felmenjen a vesédre.
2020. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. dec. 9. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Végül minden rendben lett veled? Remélem igen❤️
2020. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Háziorvos felirt még egy Monuralt, és tőzegáfonya kapszulát szedtem még, úgyhogy szerencsére mire eljutottam nőgyógyászhoz, már nagyjából rendben éreztem. Ő megvizsgált, felirt antibiotikumot szájon át és hüvelyen át is 10 napig. Végül azt nem is kezdtem el szedni, hogy ne terhelje a szervezetem ha már rendben éreztem magam, de kivaltottam biztos ami biztos ha mégis szükségesnek érezném.

Köszönöm a segítséget! :)

2021. jan. 17. 06:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve ahogy ezt leirtam, pár órára később vissza tért, pedig már hetek óta nem volt ilyen. Tegnap mondjuk nem ittam annyit mint szoktam. Mégis nekiestem az antibiotikum kúrának aztán remélem az rendbe teszi már a dolgokat odalent :(
2021. jan. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!