Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után egy évvel még mindig pattanásos a hátam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kb egy éve hagytam abba a Yasminelle fog.gátlót. Az első pár hónapban nem vettem észre változást, majd elkezdett a hátam pattanásos lenni. Az arcomon szerencsére nincsenek vagy csak néha egy egy itt ott. Másnak is volt ilyen problémája miután abbahagyta a fogamzásgátlót? Kb mikor fog visszaállni a hormonháztartásom?
2020. dec. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak honapok mulva jott elo ez a problema, akkor nem a foggatlo elhagyasa okozta oket, sokkal inkabb az segitett, hogy ne legyel pattanasos amig szedted.

En mar tobbszor is hagytam abba kulonbozo foggatlokat, es egyik utan sem voltak problemaim, olyan ami elotte nem lett volna (pl ezer meg egy mitesszer).

2020. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 9 honapja hagytam abba és ugyanezzel küzdök. Nagyon csúnya a hátam.
2021. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó leírom hátha segít: végül nekem a megoldás a fekete szappan lett. A rossmann/dmben lehet kapni, csodákra képes. Igaz sokan mondják a szappan a legrosszabb amit pattanásos bőrre használhatsz de nekem ez az egy vált be.:) Mostanra látványosan szebb a hátam. Néha előjön 1-1 de közelsem olyan ronda mint volt.
2021. jan. 30. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi akkor ennek utána nézek. Bár most szebb, de elég heges...
2021. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!