Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig normális ez fogamzásgát...

Meddig normális ez fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Első ciklusom rendben volt. Második ciklusom óta barnazok. Lassan másfél hónapja gyengén barnázok! Nem vagy alig hagy nyomot. Fehér folyásom nincs. Orvos nem talál semmit. Normális, hogy lassan 2 hónapja nincs fehér folyásom és csak nagyon gyengén néha néha barnázok? Juni 10.en szedtem be az utolsó szemet. 4 évig szedtem..
2020. szept. 13. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy Nők lapjában vagy Nők lapja Egészségben olvastam, hogy akár fél év is eltelhet míg a szervezet vissza áll a régi működésébe a gyógyszer abbahagyása után.
2020. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos nem foglalkozik vele 1/2 évig, utána is legfeljebb Norcolut-ot ad, vagy rábeszél fogamzásgátlóra újra. Legyél türelmes!
2020. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom facebookon az alábbi csoportot, sokat segít: Gyengéd fogamzásgátlás és termékenységtudat
2020. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!