Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen megszűnő menstruációs...

Hirtelen megszűnő menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Az előző havi vérzéseim első-második napja rendszerint fájdalmasan telt. Muszáj volt gyógyszert bevennem, különben nem tudtam normál tempóban dolgozni, ha elmentem valahova, néha le kellett guggolnom, annyira fájt az alhasam. Most viszont nem érzek semmi fájdalmat, már a második napon. Én csak örülök ennek, de kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi történik a testemmel, mivel van ez összefüggésben. Ill. mi történt eddig, ami most másképp működhet.

Szexuális életet nem élek, nem szedek tablettákat, 21 éves vagyok.



2020. dec. 10. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki :) a szervezet nem mindig reagálja le ugyanúgy a mensit és az azzal járó hormonokat. Van akinek mondjuk évi 1-2x olyan rossz, hogy akár abban az egy hétben többször hányik is, meg kiveri teljesen a víz és az év többi mensije teljesen zökkenőmentes
2020. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!