Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja az alábbi tünetek...

Mi okozhatja az alábbi tüneteket? Hajhullás, nagyon fájdalmas menstruáció, hirtelen fogyás. 17/L

Figyelt kérdés

Az elmúlt két menstruációm rettenetesen fájt. Annyira, hogy szédültem és valami sárga, tojásfehérje állagú, savanyú dolgot hánytam (aznap nem ettem semmit). Mindkét alkalommal ez volt , órákig fájt. (Fél éve élek rendszeres nemi életet a párommal, nem szedek fogamzásgátlót.)

Emellett észrevettem, hogy a hajam csomókban hullik, hajmosásnál rengeteg ragad a kezemre.

Fogytam pár kilót is egész gyorsan, nem tudom pontosan mennyit, nem szoktam mérni.

Lehetnek összefüggésben a dolgok, vagy csak beképzelem? Milyen orvoshoz érdemes menni? Jár valaki hasonló cipőben?



2020. nov. 27. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nőgyógyászhoz első körben, lehet endometriózis, aztán szerintem endokrimológushoz, de majd a nőgyógyász javasol valamit, csak mindent mondj el neki.
2020. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Keresd fel a körzeti orvosod és mond el neki a panaszaidat,ő majd tovább küld a megfeleő orvoshoz.

Nekem a menstruációm első pár évében hasmenéssel társult a havi vérzés.De idővel áttment rajtam.Ha elküld nőgyögyászhoz lehet az majd ír fel fogamzásgátlót attól elmúlnak majd a fájások.

2020. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
A nőgyógyászat nem beutalóköteles kedves utolsó.
2020. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvoshoz menj!
2020. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!