Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb okozhat viszketést?

Méhszájseb okozhat viszketést?

Figyelt kérdés
3 hete kezeltem magam kevert fertőzésre (baktérium és hüvelygomba is jelen volt). Ezután 1 hétig rendben is voltam, ezután megjött a menstruációm. A vége felé viszont megint ezt a belső viszketést kezdtem érezni. Semmi más tünetem nem jött elő. Visszamentem az orvosomhoz aki azt mondta, hogy egyáltalán nem lát már fertőzésre utaló jelet, nem tudja miért érzem a viszketést. Annyi még pluszban, hogy méhszájsebet vett észre, ezt majd fagyasztással megoldja. Okozhat esetleg méhszájseb ilyen tünetet? Hajlamosabb lehet az ember a fertőzésekre? Kenem magamat, plusz vettem Micovagot, hátha helyretesz, de érdekelne a Ti véleményetek is. Már kezdek belefáradni ebbe az egészbe.. :(

2020. dec. 11. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De csak ranezesre mondta, vagy kenetet is vett? Mert ha nem vett kenetet, konnyen lehet, hogy attol meg van valamilyen fertozesed. Mehszajseb inkabb verzest okoz, esetleg fajdalmat, foleg ugye szex kozben, de viszketesrol meg nem hallottam.
2020. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A viszketést a gomba okozza, illetve lehet a felborult ph-tól, mindenképp érdemes a helyreállító.
2020. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvizsgált, mondjuk kenetet nem vett.. De azt mondta, hogy teljesen szép belül a dolog, nem akar felírni újabb adag kúpot, mert csak tönkrevágom a dolgokat odalent. Én ugye azért vettem ilyen helyreállítót, remélem az segít a dologban. Valamilyen házi praktikát nem ismertek véletlen?
2020. dec. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!