Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim törlőkendő helyett...

Intim törlőkendő helyett lehet babapopsi törlőkendőt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyik sem ajánlott, de annyira rohanós napjaim vannak, hogy néha muszáj felfrissítenem magam. Eddig intim törlőkendőt használtam, nem lett tőle soha semmi bajom. Viszont most néztem, hogy a babapopsi törlőkendő sokkal olcsóbb, ráadásul abból van parfüm mentes is. Gondolom a babáknak amúgy sem gyártanak irritáló anygokat tartalmazó dolgoknak. Szerintetek van bármi különbség?
2020. dec. 11. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatsz, de nem mindegy hogy melyiket. Elküldöm egy oldal linkjét amely babapopsira való törlőkendőket tesztelt, és itt megnézheted, hogy melyik milyen negatívumokkal rendelkezik. A Rossmann Babydreamje, és a DM Eco babyje nem világmárka, vagy agyonreklámozott termék, hanem minőségileg a legjobbak egyike.

[link]

2020. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A babapopsi kendőt sem szabad wcbe dobni.

Én a rossmannos rózsaszín nedves wcpapírt használom. Azt ha a mosdóban vagyok, bele lehet dobni a wcbe.

2020. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es

Jó ötlet. 😉

2020. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!