Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom menstruáció...

Mellfájdalom menstruáció előtt egy héttel. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Nektek is van ilyen?

18/L



2020. dec. 12. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, igen. Nekem eddig mindig volt, 1 hétig fáj/feszül a cicim aztán megjön.
2020. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Bár nekem szerencsére nincs, se ne aggódj, normális!
2020. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ösztogén-dominancia

Cickafarkat véletlenül se igyál, ha ilyen tüneted van, ellenben palástfű teát bátran, max napi 2 csészével. Vagy egèsz ciklus alatt, vagy csak a felétől.

2020. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Ösztrogén dominancia vagy/és petefészek ciszta okozhatja. (Meg terhesség)

Annyira nem normális. De tény, hogy sokan szenvednek tőle.

2020. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normalis hormonmukodes jele. Naprol napra jobban feszul, nagyobb is, es mikor megjon, elmulik.
2020. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!! :) Mellesleg Kellemes ünnepeket kívánok nektek! ;)
2020. dec. 13. 03:26
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem normális. Nekem sose volt. Csak terhesség elején és pubertáskor. Meg most, amikor emellett még az összes ösztrogén dominancia tünetet érzem. De ez nem a normális alapállapot
2020. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Régen nekem se volt ilyen csak az utóbbi félévben tapasztaltam viszont más bajom nincs ezen kívül, elmúlik ha megjön. Csak érdekelt mitől alakul ki. Esetleg orvos tudna rá pontos magyarázatot adni, vagy felesleges elmennem ilyennel?
2020. dec. 13. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudna. Néha az aprónak tűnő tünet jelez valamit
2020. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz dokihoz, ha nem ahogy nyugodni, de a Noi ciklus a hormonok alapjan mukodik. Az ösztrogén növekedése okoz sok esetben mellfajdalmat, “növekedést”. Ez, ha menzesz utan eltunik, nem okoz komoly gondot. Van akinek meg csomok is érezhetők ilyenkor a mellében. Ezt ki szoktak vizsgálni, de legtobbszor siman ciklikus valtozas.

Ha nem mulik amint van idod/kedved menj el orvoshoz, de azert ne parazz nagyon, valószínűleg semmi bajod nincs, ne ijedj meg!:)

2020. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!