Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy olyan problémám, hogy...

Van egy olyan problémám, hogy menstruáció előtt már egy héttel vagy akár sokkal korábban is fájdalmas csomók jelennek meg a mellemben, amik utána sem múlnak el, csak már nem fájnak annyira. Volt/van esetleg másnak is ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Ha igen, nektek mit mondott az orvos?Ez az állapot már kb.3 éve tart, amikor először jelent meg, voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy ez ilyen korban normális, de engem már zavar, hogy még mindig nem múlt el.

2012. okt. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen korban vagy? Azt mondta a nőgyógyász, ilyen korban normális.
2012. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem múlnak a csomók a menstruáció után, akkor a biztonság kedvéért, menj orvoshoz!
2012. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2012. okt. 1. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézusom! Azonnal menj el orvoshoz, olyanhoz aki csinál egy alapos mammográfiát. Persze, hogy vannak csomók a mellben, mensi alatt érzékenyebbek de akkor sem normális az, hogy olyan sokáig tart a fájás.


Amikor 18-19 voltam nekem is így volt. A doki azt mondta nem baj, elmúlik, normális. Én azért kivizsgáltattam magam, és bizony kezdődő daganat volt... szerencsére elcsípték az elején, így meg tudták gátolni a továbbterjedést.


Lehet neked semmi bajod, és a tested valóban így reagál a mensire, de nézesd meg magad, hogy megnyugodhass.


L/23

2012. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!