Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvely falán kidudorodó...

A hüvely falán kidudorodó réteg mikor be helyezem a hüvelyflóra visszaállitót?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leírni már vagy 2 éve nem volt nemi életem, dokihoz folyamatosan járok. Legutóbb nyáron voltam akkor nem talált semmi elváltozást bár akkor kenet nem volt csak uh és kézzel vizsgált, mert nem olyan rég volt kenet véve..

2019ben volt méhnyakrák szűrésem is az is negatív. Általában ha gondom volt nem is egyszer akkor a gomba okozta meg van egy autoimun betegségem ami a hugyhólyagot érinti szóval így a körül van néha gond...


Ezért is gyakran használok huvelyflóra visszaállitót, hetente 1x min. De amikor fel teszem a huvelyembe olyan fiúra néha, nem sima és olyan big vagy érdemes valami lenne kicsit a falán...vagy nem tudom, hogy magyarázzam...


Tudom a hüvely fala nem sima de lehetséges akkor ez az??


Nagyon bepánikolok és mindent túl gondolok(megyek még orvoshoz csak jövő héten jön meg)



2020. dec. 13. 20:06
 1/2 A kérdező kommentje:

Az elejét elfelejtettem:


Mi lehet a hüvely falán

2020. dec. 13. 20:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy tudod, hogy nem sima, akkor mi a kérdés!?
2020. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!