Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leborotvaltam a nemiszervem 2...

Leborotvaltam a nemiszervem 2 napja, és most rettenetesen viszket. Mit csinaljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Hosszabb idő óta először borotváltam le teljesen ott alul, es mar most megfogadtam, hogy ilyet soha tobbet nem csinálok. Tegnap inkabb fájt, szúrt, ma azonban borzasztoan viszket, de ha meg vakarom, fáj is.

Van erre valami praktika vagy akarmi, amivel enyhíteni lehet ezt?


2020. dec. 14. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Úristen! Menj el vele orvoshoz kórházba. Csoda hogy még élsz.

Nem érezted hogy fáj?

2020. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
most már mindegy...legközelebb borotválás után nyugtató krém, vagy arc-szesz, esetleg svédcsepp vattára téve. Nem kell abbahagyni, csak oda kell figyelni, és élvezni a hatását.
2020. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Te jó Isten! Hogy nem véreztél el? És egyáltalán miért akartad magad sterilizálni? Rádáasul ilyen módon..
2020. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Minek menjen kórházba? :D Pasiként ugyanez történt velem fél éve. 29 évesen először kipróbáltam milyen teljesen leborotválni. Az eredmény borzasztó, viszketett, égetett, kipirosodott, telejöttem ilyen apró fehér pattanással. Nem mindenkinek olyan a bőre, hogy ezt bírja. Szerintem csak az lehet a megoldás, hogy annyira rövidre vágod, amikor már nem irritálna amúgy sem, tehát már nem szúr, mint a borosta. Akinek meg nem tetszik...
2020. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Kend be valami nyugtató krèmmel. Bepanthen, sudocream... ez màsnak is ilyen.

A borotvàt csak egyszer hasznàld.

2020. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem hiszem el, hogy senki sem ajánlotta a legalapvetobb megoldást a problémádra. Hintőporozd beb

:)

2020. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2020. dec. 16. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Testápoló
2020. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!