Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután leborotválom ott (nemi szerv ) iszonyatosan viszket és piros pöttyök jelennek meg? Melyik a jobb a gyantázás, epilálás vagy netán a borotva? Mit alkalmazzak, mivel kenjem be előtte?

Figyelt kérdés
Szörtelenítés,gyanta,borotva

2012. máj. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondd én is mindig szenvedek.Nekem ami bevált-kevésbé gyulladt be-elektromos női borotva,és utána bő hintőporozás de egy egy szőrtüsző igy is bedurran mindig
2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel én is sokat szenvedtem... Most egy krémet használok (a nevét sajnos nem tudom eegnézni most, mert nem vagyok otthon...), amit csak magamrakenek, 10 percet hagyom álllni, és wc papírral letörlöm utána. Így nincs semmi gond vele szerencsére. Ha addig nem jön válasz, akkor megnézem szivesen, ha hazaértem.
2012. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, nekem a gyantázás vált be, de az is csak a második alkalomtól, addig nekem is minden bajom volt.

Ami még használt, az a borotválás után körömvirág krémmel bekenni.

2012. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Bízd kozmetikusra a puncid szőrtelenítését.
2012. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!