Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik hosszú ideje kűzdenek...

Akik hosszú ideje kűzdenek hüvelygombával , azoknak mi segített ténylegesen?

Figyelt kérdés

Mar minden forumot elolvastam, nagyon sok gyogyszert kiprobaltam, latexmentes ovszerre valtottunk a parommal, grapefruitmag cseppez iszok, kerulom a cukrot, liszet , nogyogyasz is latott nem egyszer

Valakinek valami tanacs?



2020. dec. 15. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a tangát is.
2020. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párod is végig kezelje magát, fertőtlenítse az alsóneműjét,

míg nálad el nem múlik.

És igen. Nem használj tangát.

2020. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel mutatták ki a gombát? Tenyésztés vagy mikroszkópos vizsgálat? Ha tenyésztés, akkor van-e hozzá panaszod?

Milyen gyakran fordul elő? Több, mint évi 4-szer?

2020. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a helytelen táplálkozás okozta.

Fogamzásgátlót szedsz esetleg ? Ha igen,akkor ne is keresd tovább az okát a hüvelygombádnak .

2020. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a lisztet es cukrot kell kerülni! Minden olyat amiben élesztő van. Igen sör, bor is kerülendő és még az aszalványok, de a gomba is! Nagyon kemény diéta én 3honapig csináltam és elmúlt! Sőt nem is jön vissza, de ha érzem, hogy elkezdek viszketni akkor csinálom pár hétig és minden rendben!
2020. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bugyi nagyon fontos!! Évekig küzdöttem vele és úgy tűnik mióta nem használok tangát elmúlt. Illetve én kerülöm azóta a cukrot is, de szigorú diétát nem tartok. Néha egy-egy lactofeelt használok, hogy fennmaradjon az egyensúly, de anélkül se lenne szerintem baj.
2020. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!