Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell ténylegesen krémet...

Mikor kell ténylegesen krémet használni?

Figyelt kérdés
Tiszta , kifejezetten szép , fehér bőröm van...de sokszor ugy erzem nagyon ki van száradva ..feszül, ha krémet használnék rá az segít, hasznos? Nem teszek kárt a bőrömbe ezt ugy értem nem fog zsirosabb lenni tőle? Ha használhatnék krémet milyen gyakran , vagy milyen napszakban kéne ? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 5. 23:13
 1/4 Deli Dóri válasza:
26%

Nekem vizes arcbőrre reggel indulás előtt egy órával felkent vagy óvatosan felpaskolt Ilcsi néni sárgadinnye vagy aloe vera vagy amit igényel a bőröd (rózsasziroml...stb) bejött. Nagyon bejött. Ragyog a bőröm tőle. Amugy viszket, foltos, száraz, piros. Ha Ilcsi nénit használok gond egy szál se - csak hát igen - az ára - bibis

Amugy a baba krémekre is kivörösödök - Ilcsire nem

2016. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggel és este arcmosás után bekrémezed. Ennyi.


Meg kell találnod a számodra megfelelőt. Sajnos ezen végig kell menni, hisz itt most felsorolhatok hatszáz dolgot, ami nekem bejött, a te bőrödet te ismered.


Arckrémet használj, ne testápolót, mert az tönkreteszi a bőröd.

2016. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. jan. 6. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű arckrémmel miért tennél kárt a bőrödben? Ellenkezőleg! Ha ki van száradva, azaz dehidratált, akkor csak használhat egy könnyű hidratáló!

A nappali krémek általában tartalmaznak fényvédőt is, így a nap káros hatásaitól is megóvják a bőröd! Az éjszakai krémekben pedig hosszútávon ható anyagok vannak.

Ha sokáig hagyod száradni, feszülni a bőröd, akkor hamarabb fog ráncosodni, foltosodni.

2016. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!