Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párommal élünk nemi életet,...

A párommal élünk nemi életet, holnap után lesz a 28. Nap mikor meg kéne jönnie. Viszont semmit sem érzek, csak a mellem van megduzzadva. Előző héten csütörtökön, két aktus után kimentem a mosdóba és a bugyimon egy nagyon apró barna vagy sötét folt?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Védekezünk mindig, viszont másfél két hete pedig éreztem amiket menstruáció előtt szoktam. Azonban néha mikor pisilek csíp de volt, hogy nem régiben fájt is annyira, hogy párom hozzá se nyúlhatott. Mitől lehet mind ez? Ugye nem lehetek terhes? Tegnap egy fehér folyásom is volt, viszont az ugyan olyan volt mint mindig. Mi lehet a baj? Manapság nagyon sokat idegeskedek és izgulok. Előre is köszönöm.

2020. dec. 15. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A csípés/fájás lehet fertőzés is. De ha jól értem, még nem is késik, mitől tartasz pontosan?
2020. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet klimaxtól, felfázástól, terhességtől, vagy betegségtől.
2020. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!