Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy úgy termelődi...

Lehetséges, hogy úgy termelődik bennem tesztoszteron, hogy azt nem mutatja ki a pajzsmirigyvizsgálat?

Figyelt kérdés

Egyre férfiasabb vagyok, pedig nem szedek semmit. Hangom mély, folyamatosan hízok, pedig mozgok és odafigyelek az étkezésemre. Arcomon (pontosabban az államon) szőrszálak jelentek meg, amiket állandóan kitépek, de 10 nap alatt kinőnek ugyanúgy. Hajam nem hullik szerencsére, viszont nagyon pattanásos a hátam és a fenekem, folyamatosan kiütések jelennek meg rajtam, amik reggeltől - estig viszketést okoznak, így nehezen figyelek oda bármire is. Az utóbbi tünet 4 hónapja jelentkezett, a többi pedig 2-3 éve. Lány létemre erős is vagyok, az izom kimondottan nem látszik, csak ha feszítek, mivel el vagyok hízva. Annak ellenére, hogy hosszú a hajam, nem mindig jönnek rá az emberek, hogy milyen nemű vagyok, túl sok férfias vonással rendelkezem, és már egyre jobban elkeserít. Gyakran érzek csomót a hónaljamban, szívem is időnként erősen bedobog, és sokszor van melegem. Menstruációm 2, max 3 napig tart.


Ezek miatt voltam mellkas röntgennél, vérvételen, pajzsmirigy vizsgálaton, bőrgyógyásznál, ultrahangon és gégészeten. Minden negatív lett, aminek nem örülök, mert ez azt jelenti, hogy így maradok. 19L


2020. dec. 17. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál miért nem voltál még? Továbbá még endokrinológiának van értelme.
2020. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!