Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi huvelyvaladek az...

Mennyi huvelyvaladek az egeszseges?

Figyelt kérdés

Kezdjuk ott, hogy fekete szinu bugyikat hordok es mindig amikor leveszem este, vagy elmegyek wcre napkozben akkor latom hogy olyan

Nem nagyon durvan de engem nagyon zavar

Par hete meg jobban “sulyosabb” volt mert minden nap vegeztem huvelyoblitest sima vizzel es azt tanacsoltatok hogy ne tegyem mert ontisztito a huvely

Na ahogy ezt abba hagytam mar nem volt olyan sok huvelyvaladek illetve ujjal kiszoktam “kotorni” ha mondjuk szex elott vagyok mert eleg kellemetlen ha olyan lesz a pasi farka

Az a baj az ev 365 napjan minden nap ilyen valadek van nem csak menzesz elott meg utan vagy hogy kene .....

Es tenyleg nagyon idegesit

Dokinal sosem voltam meg mert nem szagos meg nem viszket erre nem tudna mit mondani szerintem ez meg lehet normalis is de megkerdezlek titeket azert hogy ti is igy mukodtok e

Esetleg valami veny nelkul kaphato gyogyszer? Nem a pht kell visszaallitani az rendben van miota nem vegzek huvelyoblitest

Nekem konkretan sok huvelyvaladek ellen kellene valami vagy azt doki felirja? Ha szedem 1-2 honapig akkor elmulik? Vagy ha abba hagyom a gyogyszert megint lesz valadek?


2020. dec. 18. 09:39
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mennyi a hûvelyváladèk mennyisège, egy 50.-ft-os folt a bugyidon, vagy több netán?
2020. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Egy feher vastag csik. Van olyan egy ket nap egy heten amikor ez elterul es igen akkor mondhatni hogy egy 50ftos kör
2020. dec. 18. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne oblitsd a huvelyedet, ne nyulkalj bele, ne “kotord ki”, nem kell. Ez normalis, ez ilyen. Hidd el, szex kozben a pasi pont leszarja, hogy mennyi huvelyvaladek van a farkan, amugyis, nem tok mindegy? Amig nem furcsa, darabos, budos, faj, addig rendben van.
2020. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van. Azzel cseszed szet hogy nyulkalsz magadban. Csinalsz majd egy szep fertozest, es olyan folyasod lesz hogy a nadragod is csupa nedvesseg lesz.
2020. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a semmi kategóriája, van, akinek átáztatja a bugyiját. Teljesen normális a mindennapi hüvelyváladék, a ciklus különböző szakaszaiban változhat az állaga, mennyisége, de ez nem kóros. Akkor van baj, ha színes, szagos, darabos és viszket. Ha zavar tegyél be tisztasági betétet, de 2 kocka wc-papír is megfelel; azt viszont, hogy kimosod, kiturkálod, azt felejtsd el, szex előtt is teljesen felesleges, az még további mirigy váladékokkal jár egyébként is, tehát a párod péniszén, ill. az óvszeren természetes a hüvelyváladék.
2020. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van. Koszonom szepen nektek.
2020. dec. 20. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!