Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi időben 2-3 hetente...

Az utóbbi időben 2-3 hetente menstruálok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Teljesen normális volt a menstruációm amig nem közösülten a párommal, az együttlét után másnap megjött de nem olyan intenziven és egy nap múlva el is mult. 3 hét múlva normál időben megjött a menzeszem az is teljesen normális volt, kicsit talán erősebb mint máskor de ez nem meglepő, 3,4 havonta erősebb. Ezt 1,5 héttel követően ismét együtt voltam a párommal,másnap megint megjött.

A párommal nem élünk rendszeres szexualis életet a munka okozta távolság miatt és nem is védekezünk.

Felfogok keresni egy nőgyógyászt mindenképp csak kivancsi vagyok van e okom aggódni, tapasztalt-e már valaki hasonlót?


2020. dec. 19. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem eltek egyutt, de babat akartok? Meresz. Vagy ha nem akartok, akkor miert is nem vedekeztek?

Amugy lehet hormonzavar is, de mivel szex utan verzel 1-2 napig, ha jol ertelmezem, ezert sanszos, hogy mehszajseb, bar ez csak egy tipp, nem vagyok orvos. Mindenkeppen keress fel egy nogyogyaszt, ennek utana kell jarni, barmi legyen is a baj, mert nem kellene verezgetned a menstruacion kivul.

2020. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

együtt élünk de a munkája miatt sokat van távol, ha nem ő akkor meg én...

köszönöm a válaszod...

2020. dec. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!