Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

2 hét késéssel jött meg a menstruációm. Tegnap volt az első nap, de még csak halvány rózsaszín volt. Este betettem egy éjszakai OB tampont, reggel 6-kor pedig arra keltem, hogy totálisan, nagyon durván átvagyok ázva... Az egész bugyim, a nadrágom, a tampon kihúzójából is csöpögött a vér..(bocsánat, tudom, gusztustalan) Ennek tetejében pedig még egy 2-3 centis alvadt vérdarab is volt a nadrágomon.. Nagyon kiakadtam és megijedtem, bár régebben is történt hasonló velem, még mikor betétet használtam. Arra gondoltam, hogy este a testvéremmel megittunk egy pár pohár rozét, lehet ettől lett ilyen erős? Ma is az OB pro comfort is max 3 órát bírt, még az éjszakai is. Fürdés után betettem egy always éjszakai betétet, most már a biztonság kedvéért, és 1,5-2 óra alatt majdnem teli lett. Reggel iszonyúan fájt a hasam, derekam. Mitől lehet most ez? Netán a késés miatt? Köszönöm

17/L


2020. dec. 20. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyébként rendszeres a mensesed előfordulhat stressz miatt hogy akár ennyit késik, de sok más oka is lehet. Nem írod hogy szedsz - e gyógyszert, esetleg annak is lehet köze hozzá. Két hét késés elég sok ahhoz hogy esetleg egy spontán vetélés legyen ha van rá esély. Az hogy alvadt vér van benne normális hiszen ha sokat fekszel megalvad a vér hiszen nem tud úgy kifolyni mintha mozognál. A két hét késés miatt természetes hogy most erősebb a vérzés, viszont javaslom hogy látogass meg egy nőgyógyászt ( tudom jelenlegi helyzetben nem a legkönnyebb de ha van rá mód esetleg magán úton vagy csak telefonon konzultáljatok..)
2020. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vetélés ki van zárva, nem voltam fiúval fél éve. A menstruációm van mikor pontos, van mikor 1-2 hetet késik.
2020. dec. 21. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!