Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten krémet hogyan kell...

Canesten krémet hogyan kell felkenni oda?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

MEgjártam a nőgyógyászatot és az orvos felíart Canesten krémet meg vaéami szájon át szedhető tablettát gombás ferzőzésre. Olyan gyorsan vége lett a vizsgálatnak, hogy a canestent el se mondta, hogy kenjem fel. Milyen mennyiséget vigyek fel? Csak kívülre szabad igaz? Ha felkentem akkor mennyi ideig hagyjam rajta és utána mossam le vagy fellszívódik? Még nem használtam ilyet. A tablettát elmondta hogyan kell, csak ezt nem pedig ez is fontos mivel ettől nem fog viszketni talán. Köszi előre is a válaszokat! 23L



2020. dec. 22. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

A google nem működik a gépeden...???


Beírod, és kidobja a betegtájékoztatót (ami egyébként papíron ott van a dobozban)


[link]


Pontosan le van írva!

2020. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy itt is tájékozódni szeretnék...itt kivételesen reméltem hogy olyanok írnak akik szintén ilyet használtak...🤦‍♀️
2020. dec. 22. 09:10
 3/11 A kérdező kommentje:

azt hittem hogy itt azért lesznek segítőkész emberek..

igen kerestem a googleban de ettől még nem írhatok ide is??

2020. dec. 22. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Kinyomsz 1 pl szivamagnyit és bemaszírizod a bőröbbe, érted-e???
2020. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

7..miért ez az emoji?

komolyan miért csak egy emojit tudtok írni?

lustaság??istenem..

2020. dec. 22. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Lustaság...??? Ezt te mondod, aki még a betegtájékoztatót is lusta voltál kiszedni a dobozból...? Nemhogy elolvasni?


ROTFLMAO

2020. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy borsonyi mennyiseget az ujjadra nyomsz, es szetkened magadon, mindenhol, vagyis a nagyajkakok belul, elol hatul, a huvely bemenetnel is , csak bele ne nyulkalj.
2020. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na jó ittt látom tényleg csak trollok vannak a 10-es kivétellével

...nagyon látszik a színvonal itt ahogy látom...

10-es köszönöm!

na mindegy törlöm a kérdést...nyugodtan időetek még itt úgyis ehhez értetek a legjobban..nacsá

2020. dec. 22. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Idézem a leírást:


A beteg bőrfelületet minden kezelés előtt le kell mosni és gondosan meg kell szárítani.


Az érintett bőrterületre naponta 2-3 alkalommal vigye fel vékony rétegben a krémet és finoman dörzsölje be. Egy tenyérnyi bőrfelület kezelésére általában 0,5 cm csíkban kinyomott krém elegendő.


Hüvelyfertőzés esetén a külső nemi szerveket naponta 2-3 alkalommal kell a krémmel kezelni.


Az újrafertőzés megakadályozása érdekében szükséges a szexuális partner egyidejű kezelése Canesten krémmel."


A te dobozodból kimaradt a papír?

2020. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét, ha nem tud olvasni.
2020. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!