Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett mik a...

Fogamzásgátló mellett mik a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Igazából azért kérdem mert volt megvonásos vérzésem viszont ezután is még megvannak duzzadva a melleim, fáradékony is vagyok, ingerült is. Természetesen megyek tesztet venni már csak megnyugtatásomért is. Aki tabi mellett esett teherbe nektek mi volt a tünete? Elmaradt a vérzés? Egyáltalán ilyenkor lehet megvonásos vérzés??



2020. dec. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet ugyanúgy megvonásos vérzés akkor is, ha teherbe estél. A kettő nem zárja ki egymást.


Bár én nem estem teherbe gyógyszer szedése mellett, de gyakran voltak ilyen tüneteim. Mellfeszülés / fájdalom, és gyakran szédültem, hányingerem is volt. Szóval ez nem feltétlen annak a jele.


Ha a gyógyszert megfelelően szedted, nem volt hasmenés/hányás, és nem kellett antibiotikumot szedned, akkor viszonylag kevés az esélye a terhességnek.

2020. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.


Köszönöm szépen a válaszod!

Igen megfelelően szedem. Természetesen tudom hogy ezek a jelek nem egyértelmű jelek de azért kíváncsi vagyok van-e esetleg kimondottan ami erre utal. Ma csináltatok egy tesztet és akkor minden kiderűl legalább megnyugszom én is :)

2020. dec. 22. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen :)


Akkor szerintem nincs okod aggódni, de persze csinálhatsz tesztet, ha az megnyugtat. Én is csináltam anno, mikor sokszor rosszul voltam. :)

Régóta szeded a gyógyszert , vagy váltottál mostanában?

2020. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia,


Csináltam és negatív lett viszont még mindig megvannak dagadva a melleim. 16 éves korom óta most 24 vagyok 1x váltottam gyógyszert.

2020. dec. 24. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Akkor jó.

És máskor nem tapasztaltál ilyesmit?

Mert én szinte állandóan amíg szedtem.

2020. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia,


Nem igazán sőt nem is emlékszem rá, hogy ilyen lett volna maximum arra, hogy kb 1 vagy 1,5 héttel előtte vannak ezek a "tünetek" . Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nem fordulhatnak elő olyan "tünetek" amik eddig nem voltak mint pl ez. Az ember teste változik.

2020. dec. 26. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!