Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet huvelygomba, ha a...

Lehet huvelygomba, ha a vizsgálatok szerint nem az?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket a csiklo, szeméremtest környéke, elmentem egy magan nőgyógyászhoz, aki megvizsgált ph merovel, ultrahanggal, azt mondta nem lát se gombát, se semmit, csak a PH-m van picit eltolodva. Erre kaptam Lactofeel-t, de még mindig nagyon viszket az egész. Nem tudom, mit tehetnék, nagyon kellemetlen. Folyasom nincs és teljesen normál illatú a puncim, viszketésen kívül más tünetem nincs.
2020. dec. 22. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a tisztaságira vagy allergiás
2020. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosószer vagy tusfürdő allergia is lehet.
2020. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért fizettél a doki magánrendelésén, met megbíztál benne.

Most jobban bízol az itt válaszoló nem dokik véleményében, akik látatlanul és anonim azt írnak, amit csak akarnak.

Tudatlanságból jóindulató segítőkészség is nagy kárt tud okozni.

2020. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem bízom jobban, csak itt vagyok Karácsony előtt két nappal, fel van dagadva az egész, viszket, ég, rosszul vagyok és nem rendel már az orvos:( Szinte véresre vakartam már ejjel. El vagyok keseredve, mindent próbáltam, Aloe Vera, Gynoxin krém, Canesten, semmi nem hatott, mindentől ég.
2020. dec. 22. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy a kórházban kötök ki. Pár napja még csak a kicsit viszketett és fájt, ma már menni se bírok, pedig dolgoznom kéne:(
2020. dec. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!