Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Mitől van az most már...

SOS. Mitől van az most már másodszor, hogy a menstruáció után egy hatalmas csomó jelenik meg a mellemen, és borzasztóan fáj is?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban is a menszesz után jött elő,majd egy pár nap után elmúlt.A szív felöli oldalon jön ki mindig.Azt értem hogy a menstruáció elött-alatt a zsirmirigyek megnagyobbodnak,de ez hatalmas,és a menszesz után van.Alig bírok azon az oldalon aludni,annyira fáj.Menjek el dokihoz?
2010. aug. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintme menj el dokihoz :S Mi nem tudunk pontosat mondani, ilyesztgetni pedig nem szeretnénk, úgy hogy nem értünk hozzá... Úgyhogy irány az orvos!
2010. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha az megnyugtat, menj el dokihoz, de elég valószínű, hogy "fibrocisztás emlőbetegséged" van. És ez elvileg a nők nagy részénél fellép. Ennek ellenére én is most tapasztaltam előszőr és én is nagyon megilyedtem, mivel nekem erről senki nem szólt. Utána beszélgettem Anyummal, és kiderült, hogy neki is ugyanez volt, ráadásul ugyan így. Jobb mell, bimbóudvar alatti részen nagy csomó amit nem is neveznék annak, inkább kidudorodásnak, és mondta hogy néha úgy fájt hogy a kezét sem tudta hozzáérinteni még véletlenül sem... nekem is ugyanez van dettó. Nekem a menstruáció előtti néhány napban jelentkezett, tegnapi nappal viszont enyhült is ahogyan megjött. Mivel neked is a menstruációhoz lehet kötni, valószínű, hogy ez lesz az. Küldök linket, olvasdd el.

[link]

2010. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Viszont nekem a bal mellemen jön ki,és a bimbó felett.
2010. aug. 15. 10:14
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az nem számít hogy melyik melleden és hol, valahol azt írták hogy ilyenkor mindkét mell fáj, de olvastam azt is hogy az érzkenyebb jobban fájhat, vagy csak az fáj.
2010. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!