Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció jele?

Ez a menstruáció jele?

Figyelt kérdés
Néha fehérfolyásaim vannak,amiben néha piros pontocskák is vannak.Valaki még tapasztalt ilyesmit?Ez annak a jele vagy valami fertőzés?(14 éves vagyok,de elég vékonyka és apum,anyum későn értek)Szerintetek készülőben van, vagy ez valami más jele?
2011. nov. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Fertőzés nem esélyes, hacsak nem voltál mostanában fürdőben vagy suli budijának a tetejére nem ültél rá meg ilyesmi..

Nekem is így kezdőtött a menstruációm, rá egy hétre meg is jött rendesen.. Akkor voltam 12..:)

2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi szokatlan tüneted, akkor elképzelhető, hogy menstruálni fogsz.
2011. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...remélem igazatok lesz és nincs semmi "bajom":)
2011. nov. 9. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11 éves vagyok. Nekem is van fehér folyásom és nekem is szoktak olyan piros pontok lenni mint neked. Szerinted akkor nekem is lehet? Írj majd levelet.
2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is tanácstalan vagyok...nem tudom,hogy ez most AZ, vagy valami más,de mindenesetre ha már kettőnknek ugyanolyan "tüneteink" vannak,akkor már nagyobb az esélye,hogy AZ legyen.:)
2011. nov. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!