Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúpot használok...

Betadine hüvelykúpot használok és már nem értem?

Figyelt kérdés

Betadine hüvelykúpot használok ma lesz az 5. este, hogy felteszem és még mindig meg van a sárga folyás, amiért használni kezdtem(kaptam már antibiotikumot és nem segített és ezt ajánlotta az adszisztens)

A hüvelybemeneti viszketés szinte megszűnt ez azt jelenti, hogy használ? Tudom, hogy a betadine a jód miatt sárgán távozik, de ez más féle sárga sűrűbb és halvány sárga

Nem fehér, mert eltér a betét fehérségétől. Nem hinném, hogy még az ajánlott 7 napból visszamaradt 3 nap fogja nekem elhozni a csodát

Használjam el akkor mind a 14db-ot? Vagy 10-et?


2020. dec. 22. 20:26
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
34%
Szia! A Betadine hûvelykùp nem rossz mert elvileg minden kòrokozòt kiirt a hûvelybôl,-csak az a baj, hogy a rossz bacikat egyarànt a jò bacikkal! Amikor az ember meggyògyùlt, akkor nem feltétlenûl a jò bacik szaporodnak el megint, hanem lehet a rosszak, vagy éppen a gombàk. Szerintem nem a Betadie kezelés kellene van helyette màs. Érdemes lenne kipròbàlnod! Fontos, hogy a partnerûnk is kezelve legyen! Ezért kérni kell mindig a partnerûnk szàmàra is gyògyszert az orvostòl.
2020. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
29%
Figyelmedbe ajànlom: probiotikus tampont, és a rendszeres hûvelyöblitést tejsavas oldattal. Ehhez a Gyògyszertàrban lehet kapni Tantum Rose vagy Lactacyd Femina nevû hûvely irrigàtort.
2020. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!