Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS, illetve IR kezelése...

PCOS, illetve IR kezelése után a férfias szőrzet halványul/ritkább lesz/kihullik/gyengül??

Figyelt kérdés
Erős férfias szőrzet nőknél visszaállhat a "normális szintre" a fent említett betegségek kezelése után? Ha igen, hogyan? Magától gyengül, esetleg több gyantázás/epilálás után lesz jobb?

2020. dec. 23. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

nem fog visszaállni


tapasztalat

2020. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
66%
Sajnos nincs rá gyógymód, csak enyhíteni lehet a kezelésekkel is a tüneteket. Én a gyuribácsi (gyógyteás gyuribácsi, Györgytea) láttam rá egy teát, amit a szőrösödés kezelésére ír PCOS rovatban, lehet hogy érdemes kipróbálni. Én nagyon gyógyszer ellenes vagyok, csak gyógynövényeket használok, vagy gyógynövényes kapszulákat. A tesztoszteronszint helyreállítását is ezzel próbálom megoldani. Sajnos mi már ilyen "szőrösek" maradunk. Már én is próbáltam a "végleges" szőrtelenítést mindent de csak pénzkidobás :/ ha az arcodon van esetleg arra láttam valami otthon elkészíthető keveréket, valahová le is jegyzeteltem, megkeresem és leírom, ha szükség van rá.
2021. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!