Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy menstruáció...

Normális, hogy menstruáció közben igazából a derekam fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, amióta menstruálok, azóta csak az első nap fáj, de akkor is csak nagyon kicsit a hasam, viszont a derekam annál inkább.

A második nap egyáltalán nem fáj.

Normális ez?



2020. dec. 23. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok.
2020. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is dettó ez van.

Amikor nőgyógyászoknál hoztam fel mint téma, hogy a hónap több napján (és ez ciklus jelentős napjai: mensi, ovuláció, pms) leszakad a derekam és kikelni se tudok az ágyból, legyintettek, hogy ez nem hozható összefüggésbe a ciklusommal - hisz tudjam már hogy hol a kismedencém és hol a hátam. No, meg azt is megkérdőjelezték, hogy én mint fiatal hölgy (18-19 évesen jártam vagy 5-6 nőgyógyászhoz) honnan tudhatnám egyáltalán hogy mi a ciklus és mikor van peteérésem...


Érdekes... mióta fogamzásgátló gyógyszert szedek azóta csakis a 2 napos mensim alatt tapasztalom ezt a fájdalmat.

2020. dec. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig nekem nem kellett bevennem gyógyszert, viszont 4 hónapja mindig be kell vennem, van hogy mikor meglátom, hogy megjött egyből beveszek egyet, hogy ne is kezdjen el fájni.
2020. dec. 23. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne lenne természetes.

A fájdalom sugárzik.

Totál természetes, hogy a derekad fáj.

Nem jó érzés, de sajnos neked oda sugárzik.

Sokmindent nem tudsz vele csinálni.

De. Nekem napokig fájt a térdem.

Beszedtem mindenféle fájdalom csillapítót, és semmi.


Aztán eszembe jutott az ősrégi csodabogyó, az Algopyrin.

Bekaptam reggel este egyet, és kutya bajom.

Nem véletlenül volt évekig receptes.

Majd próbáld ki.

2020. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont egyszerre írtunk kedves kérdező.
2020. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az fáj, én úgy gondolom, hogy a gerincproblémáim miatt jön nekem ki így, de a válaszok alapján úgy tűnik ez általánosabb tünet is lehet.
2020. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!