Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyógyszerrel van baj vagy...

A gyógyszerrel van baj vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint egy éve szedek dienille fog.gátlót, és már a második hónapja csak barnás megvonásos vérzésem van.Kevés,de csak barna színű,darabos.A mellem mindig elkezd fájni a gyógyszer kb 12-15. napjától egészen a gyógyszer új kezdetéig.Tesztet még nem végeztem,mert nem gondoltam bele hogy terhes lehetek,de ma vagy holnap mindenképp elvégzem.

Igazából még sosem tapasztaltam ilyet,hogy csak barna színű és kicsit parázok azért ettől.Volt másnak is ilyen tapasztalata? Azt tudom hogy normális hogy egyre kevesebb a vér,de így nemtudom.kerlek ha tudtok segítsetek,mert most biztos hogy nem jutok el dokihoz(januárra van időpontom)



2020. dec. 23. 11:22
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez nem normàlis! Màr fel kellett volna keresned a Nôgy ògyàszt! Lehet, hogy erôs ez a fogamzàsgàtlò Neked, vagy tùl gyenge! Ha nincs màr 2 hònapja rendes menstruàciòd, akkor valami nem stimmel! Minden jòt!
2020. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam ma is elérni de nem volt bent!

Köszi.

2020. dec. 23. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2021. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aztmondta a doki hogy normális,mivel "leválik" a méhnyálkahártya,de ha nagyon aggódok felír egy picivel több ösztrogént tartalmazót és így lesz rendesen megvonásos vérzésem.

De ami miatt igazából aggódok hogy pozitív lett az szűrésem eredménye.Szoval most várnom kell újra hogy kapjak eredményt.(HPV-re)

2021. febr. 9. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja èrtem. Akkor ezzel meg nyugtattal mert velem is ugyanez van mint veled.


Ès a hpv miatt meg kitartást, majd írd meg hogy mi lett az új eredmèny.

2021. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm és neked is kitartást.

Nyugodtan kérdezd a nődokidat ha aggódsz, segíteni fog.

2021. febr. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!