Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Létezik, hogy...

Ez normális? Létezik, hogy annyira felfaztam, hogy kb 3-5 cm-es vérrögöket pisilek ki? Illetve plusz csak vért. Kaptam gyógyszert (Nolicin 400mg) Emiatt késhet majd a mensim

Figyelt kérdés
Vagy valami más fertőzés/ megbetegedésre gondoljak?

2020. okt. 11. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
nem tudom, de én rohannék a sürgősségire 😄
2020. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem normális!


Kivizsgálás volt rendesen? Ha nem, akkor menj vissza azonnal orvoshoz, vagy ügyeletre! Orvos erre mit mondott, egyáltalán tud róla?


A menstruációd (nem mensi, így a buta tinik nevezik) emiatt nem csak késhet, ki is maradhat egyébként.

2020. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
akkor az nem felfázás csak simán hanem a veséddel lehetnek problémák,
2020. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A húgycsövedből jön a vér, nem a hüvelyedből véletlenül? Csak mert írod, hogy a menstruációd is esedékes lenne. Egyébként a véres vizelet lehet velejárója egy komoly húgyúti gyulladásnak, de azért ilyen mértékben nem. Szerintem akkor kicsit komolyabb kezelés kéne.
2020. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-5 cm átmérőjű!? Hogyn jön ki az a húgycsövö ??
2020. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha maga a vizelet vörös, véres, akkor a kiválasztórendszerből származik a vér, ott azonban alvadt vérdarabok, vér alvadék nincs, mert a vörösvértestek "kilúgozódnak", membránjuk felszakad és a folyamatosan termelődő vizelet miatt véralvadás nemigen következhet be. A vérrögök máshonnan származhatnak.
2020. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Nem a húgycsőből vérzel.
2020. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is max. vérfoszlány lehet!


Kérdező, te tudod, hogyan néz ki egy vérRÖG???

2020. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fáztam már fel, és a végén vert pisiltem, darabosat.
2020. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Surgosseg. De azert egy mini tamponnal megneznem, honnan is jon az a ver. Ami gyanus, hogy ettol a padlon kene fetrengened a kintol, szerintem, ha valoban a hugycsovodon at jott. Mert ez vese is lehet, de holyagnak is eros.

Covid ide-vagy oda, ez azonnali orvos.

2020. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!