Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb alhasi fajdalom mitol lehet?

Jobb alhasi fajdalom mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nagyjabol 1 hete kezdodott hogy a jobb alhasam gorcsol. Hangokat is ad ki. A menstruaciom utan 2 hettel kezdodtek ezek a panaszok. Igazabol ha elfoglalom magam akkor fel sem tunik a fajdalom, de mar annyira raparaztam hogy arra is gondoltam hogy csak bemeselem magamnak. Eloszor arra gondoltam hogy az ovulacio miatt van ez, de szerintem az nem tarthat egeszen a menstruaciomig. Felfazasra is gyanakodtam de semmilyen mas tunet nem tarsult hozza a fajason kivul. Esetleg valakinek volt mar hasonlo problemaja?

2020. dec. 23. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hangok is vannak, akkor ott valami fokozott gáztermelődés van a belekben, ott van a jobb oldalon a vastagbélnek egy függőleges szakasza. Talán elkaptál valami vírust, ami gáztermelő törzsekké transzformálta a bélbaktériumokat. Vegyél be naponta 3 x 2-3 széntablettát, amíg nem szűnnek a tünetek. Utána hagyd abba a széntabletta szedést, mert székrekedést is okozhat. Ha elmúlnak a tünetek, akkor ajánlatos protexin típusú baktériumkészítményt alkalmazni a bélflóra egyensúlyának visszaállítására.
2020. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!