Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Derékfájás, alhasi fájdalom,...

Derékfájás, alhasi fájdalom, csípō érzés vizelés közben/után mitōl lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete felfáztam, nem szokott ilyen elōfordulni szerencsére, második alkalom volt. Elōször gyógynövényes gyógyszerekkel elmúlt, így gondoltam most is jó lesz. Kamilla tea, tōzegáfonya, urzinol. Kicsit jobb is lett, de aztán pàr nap múlva újrakezdōdött. Akkor nem tudtam csak pàr nap után orvoshoz menni, elmentem, írt fel antibiotikumot. 5 napig szedtem, de csak nem javult. Visszamentem orvoshoz, csinàltak labort, vizeletet is néztek. A vérsüllyedésem magasabb lett, de azonkívül Minden rendben volt. A vizeletben sem volt semmi ami kóros lenne. Viszont ennek ellenére még mindig fàj a derekam, illetve szerintem a veséim, onnan gondolom, hogy az, mert ha megnyomom kicsit derekam akkor is kellemetlen. Illetve még mindig csíp közben/miután pisilek, illetve néha fáj a hasam is alul, ilyen görcsös, szurkálós módon. De nem az elviselhetetlen kategória. + Mostmár nem tudom, hogy emiatt vagy nem, késik a menstruációm. Ma kellett volna megjönnie de semmi. Végülis nem mindig szokott pontos lenni, és lehet, hogy mostmár rá is stresszeltem a dolgokra. Nem tudom. Semmi rendellenes nōgyógyászati tünet nincs ezen kívül. Természetesen megyek tovább ultrahangra stb. Csak érdekelne, hogy volt már valaki hasonló helyzetben? Mi volt a baj? Illetve, hogy ilyesmi fertōzés/gyulladás miatt késhet a menstruáció? 19/L
2020. febr. 20. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászati vagy urológiai UH-ra mész?


Hasonló tüneteim vannak nekem is, totál tökéletes vizelet-lelettel, a vér-laborlelet is teljesen rendben van.

Az urológián csináltak UH-t - semmi rendkívülit nem láttak.

Pár hete voltam rákszűrésen, az is totál rendben volt.


MEgyek vissza a nőgyógyászhoz, fogalmam sincs, hogy pl. egy petefészekgyulladást a nőgy. UH "lát"-e...

Teljesen tanácstalan vagyok...

2020. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt kismedencei ultrahangot mondott a doki, gondolom ez a "mindent egyben" kategória. Mert volt már egyszer ilyenben részem, ott mindent megnéztek. Maximum ha ez után sem találnak semmit, akkor nōgyógyászat. De onnan engem egyébként ezzel el is küldtek, hogy ez urológiára tartozik...
2020. febr. 20. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok. Már amúgy kezdek hozzászokni a fájdalomhoz. 😂 Már arra is gondoltam, hogyha senki, egyik doki sem tud semmi okosat mondani akkor együtt élek vele aztàn ennyi.
2020. febr. 20. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csípő, fájó érzés van vizeles mellett akkor márpedig baktérium van valahol. Antibiotikum utan a vizelet tenyésztés nem is minden esetben mutat ki barmit is. Menj vissza újjabb vizelet tenyésztésre vagy maganurulogushoz ha minden kotel szakad. Hasi ultrahang is jól johet.
2020. febr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!