Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másodjára jön meg a menstruáci...

Másodjára jön meg a menstruációm, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
December van és elsejétől negyedikéig tartott de úgy, hogy november utolsó három napján megvolt. Holnap karácsony és arra ébredtem hogy tiszta vér vagyok. Nem igazán izgatott fel de valaki nem tudja mitől lehet???
2020. dec. 23. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jobb lenne, ha izgatna, komoly probléma is lehet. Menj el orvoshoz, ahogy tudsz.
2020. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem állt még be normális
2020. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mostanában jött csak meg? úgy értem, nemrégiben kezdtél el serdülni? ha igen, akkor kell egy kis idő, mire beáll a ciklus.
2020. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt írta, hogy decemberben már másodszorra jön meg...
2020. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul 25 napra jött meg a "szabályos" 28 helyett, ami amúgy nem is mindenkinek annyi. Hát ebben semmi gondot nem látok.
2020. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy értelmezem, hogy november végén megvolt, utána egy hét múlva megint megjött, majd két hét múlva megint megjött. Ez normális? Szerintem nem.
2020. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Ezt hogy sikerült ilyen hülyén értelmezned?


"December van és elsejétől negyedikéig tartott de úgy, hogy november utolsó három napján megvolt. "


OKé, hogy a kérdező is hülyén írja le, de nem megérthetetlen azért.

November 28-29-30 vérzés, ami átment december 1-2-3-4. ig

Az az neki a ciklus 28-án kezdődött a vérzéssel, és megjött neki 23-án újra, tehát 22-ig tartott a ciklusra, 23-án újra indul az első nap.


Akkor most ki lehet számolni(mindenkinek), hogy megy-e még az első osztályos matek vagy sem.. vagy a 7.-es biológia , hogy hogyan kell számolni egy ciklust...

2020. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!