Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és most jött...

16 éves vagyok és most jött meg eloszor. Vagyis már elmult az elso. De vegig barna volt, egy ket ver csepp volt csak. Ez normalis? Most fog nem sokára megjonni masodjara, de picit kellemetlen szagot erzek onnan lentrol. Tobbi lent

Figyelt kérdés
már elmult az elso. De vegig barna volt, egy ket ver csepp volt csak. Ez normalis? Most fog nem sokára megjonni masodjara, de picit kellemetlen szagot erzek onnan lentrol. Ugyanezt ereztem a multkor is az elso menzeszem elott. Ez is normalis? Es nem baj ha vegig barna volt? Ez normalis?

2018. aug. 4. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális ha barna. A kellemetlen szag pedig amiatt lehet, mert a ciklus alatt folyamatosan ingadozik a hormonszint, ami közvetlenül a menstruáció előtt borul a legnagyobbat, így a hüvely ph-ba bezavarhat. Használj lactacyd feminát, nehogy összeszedj valami fertőzést.
2018. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális. A szervezeted tökéletes, most kezdtél igazi nővé válni, és ez a szervezetednek is nagy dolog.


Ezek az első próbálkozások, ne csodálkozz semmin. Másoknál is így kezdődik, csak nem tudsz róla.


a szag? hát ezzel jár, majd elmúlik. ezt szokták mindenféle tampon, stb-vel leplezni. ez is normális.


fel a fejjel, nem vagy egyedül. Naponta több millió hasonló korú lány rémül meg teljesen alaptalanul.

2018. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, rendben van. Javaslom, hogy a megszokottnál többször mosakodjál alulról ilyenkor, lehetőleg valami intim mosakodó géllel, vagy valami kíméletes szappannal.
2018. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az meg hogy kellemetlen szagú.


Hát, nekem ebben a ngyven fokban hiába cserélem másfél óránként kellemetlen a szagom. Nem gomba-büdös, de érződik, hogy vérzek :/

2018. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az intim mosakodót ilyenkor meg pláne felejtsd el!


Alapból fxság és semmi értelme, de menzesz alatt nagyon nem kéne.

2018. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Üdv a klubban, kedves kérdező...bárcsak nekem is várt volna 16 éves koromig, de sajnos 13 éves koromban jött meg...na de a kérdésedre válaszolva: igen, normális a barna dolog, szerencsés vagy, hogy nem erős a vérzésed! Nekem az első borzasztóan erős volt, és jó sok napig tartott. A szag is normális😉.
2018. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen normális :)

Igen, ilyenkor minden nap tusolj le, nem árt, ha 2x

Nagyon kell vigyázni!!! ;)

2018. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!