Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Teafaolaj huvelybe...

SOS! Teafaolaj huvelybe kerülve okozhat halált?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek. 16 éves vagyok, nagyon viszketett alul, valszeg gombás mert már volt ilyen múltkor is, de mivel nem tudtam most menni orvoshoz, tegnap este fogtam pár csepp 100%os teafaolajat és picit bekentem vele a huvelyem környékét, de éjjel nagyon csípett és ma fáj az alhasam és hányingerem is van! Nem tudom mit tegyek, szóljak anyukámnak?:( Nem akarok meghalni.
2020. dec. 24. 12:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ohh értem és mi használt Neked? Nekem nagyon viszketett és először hűsítette..
2020. dec. 24. 23:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha nincs konkrét allergiád a teafaolajra. Én is anno valami fertőzést kaptam el, iszonyatosa viszketett mindig, fogtam egy vattapamacsot, be kentem alul magam. Kicsit csípett, nem volt a legjobb érzés, de azóta sincs semmi bajom és a fertőzés elmúlt. Nem mondom, hogy ez a helyes eljárás, én ismerem a saját szervezetemet, testemet annyira hogy érezzem mi a pont jó mèg nekem, szóval nem ajánlanám csak úgy senkinek ezt. De gondoltam leírom, hogy ne aggódj. Ha esetleg mégsem javulnak a dolgok, zuhanyozz le, intim lemosó meg minden és ahogy lehet menj el rendesen orvoshoz, aki ad gyógyszert .
2020. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi!! Nagyon fájt tegnapelőtt, mára viszont megszűnt a viszketés, szerintem hatott:O Jó szer, csak nem szabadott volna annyit felkennem:/
2020. dec. 27. 00:41
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

Gusztustalanok vagytok ti nők!

Amúgy ne olajokat kenegessetek hanem canestent a gombára. Már ha az van. Bármi lehet ott lent. Bele sem merek gondolni.

2021. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja, ha neked a pöcsöddel lenne ilyen gond, akkor is ezt írnád? Képzeld, ez nem lepra, hanem a szervezet felborulása, minden 2. nőt érint és eléggé fájdalmas!
2021. jan. 6. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!