Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol csinálnak Budapesten...

Hol csinálnak Budapesten magánban hólyagtükrözést?

Figyelt kérdés
Sajnos elég elkeserítő a történetem. 20 éves lány vagyok, és 4 éve hihetetlen rossz az életminőségem. 16 évesen egyik napról a másikra kezdődött a kálváriám. A lényeg hogy azóta folyamatosan elviselhetetlen hüvelyi/húgycsői fájdalmak gyötörnek, állandó vizelési ingerrel kísérve. Rengeteg féle vizsgálatom volt, de semmi lényegeset nem mutattak ki.Mostmár úgy vagyok vele hogy muszáj egy hólyagtükrözést hogy megcsináljanak rajtam, mert tönkrement az életem, és sehol a kiút. Persze nem várom hogy ez majd megold mindent, de muszáj tudnom hogy "hólyagon belül" van e probléma. Az a kérdés hogy hol csinálnak Pesten ilyet, úgy, hogy nem kell beutaló, csak odamegyek megmondom hogy ez kell nekem aztán fizetek érte. Nem érdekel hogy mennyire fáj, ezután már, csak hogy több bántást, lekezelést ne kapjak az orvosoktól. Ha meglenne az eredmény már talán el tudnék vele indulni. Tud valaki ilyen helyet? Lehetőleg aránylag ne legyen drága hely, bár tisztában vagyok vele hogy ez mindenhol pofátlanul magas áron van. Ha esetleg valaki tud egyéb segítő tanácsot adni azt szivesen fogadom.

2020. dec. 24. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
“IC egyutt” face csoport. Ide ird ki ezt a kerdest. Nagyon sok valaszt fogsz kapni. :)
2020. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam benne a csoportban de nagyon elkeserítő, mert mást se lát az ember csak hogy akinek ilyesmi problémái vannak azok közül szinte senkinek nem javul :(
2020. dec. 24. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még megtudják mondani ők hol csináltattak tükrözést.
2020. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Csicsenkov Pétert keresd fel :)) holyagtukrozes nem fáj amúgy:)
2020. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!