Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombara ilyen kapszula?

Hüvelygombara ilyen kapszula?

Figyelt kérdés
Bementem a gyogyszertarba es mondta a patikus, hogy o a Jutavit Vaginal Balancet (huvelyflora helyreallito kapszulat) ajanlja a huvelygombara, mert az o szinten 19 eves lanyainak csak ez segitett, a Canasten nem. 10dbos, 4 napja hasznalom de nem veszek eszre valtozast. Mit tegyek?

2020. dec. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2020. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál előtte orvosnál?
2020. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam igen es mindig canestent irt fel
2020. dec. 24. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász? Bőr és nemibeteg gondozóba menj!
2020. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ugyan úgy a Jutavit Vaginal Balance hüvely kapszulát vettem a gyógyszertárban, amikor jelentkezett nálam egy gombás fertőzés. Csak addig alkalmaztam, amíg eljutottam nőgyógyászhoz, de őszintén, az ég világon semmit nem használt. Elképzelhető, hogy akinek nincs semmi konkrét betegsége, esetleg csak egy stradolás után felborult a hüvely ph jó lehet, de hüvelygombára nagyon kevés sajnos.


Klion-D 100 hüvelykapszulát kaptam az orvostól és mellé 2 doboz Fluconer 150mg kemény kapszulát (egyet nekem, egyet a páromnak), amit be kell szedni.

Igencsak meglepődtem egyébként, mert semmi drasztikus tünetem nem volt, csak egy kicsit nagyobb mennyiségű krémes fehér folyás és néha egy picit kipirosodott a hüvelybemenet körül.

Ezért gondoltam elég lesz a hüvely ph helyreállító, nem is gondoltam, hogy bomba lehet, nem gyakori nálam az ilyen.


Mindenképp forduljatok orvoshoz apró változásokkal is, mert ő tud biztosat mondani.

2021. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!