Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szőrösödök úgy mint egy...

Mitől szőrösödök úgy mint egy állat?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen, nő vagyok. 1,5 lett a tesztoszteron szintem. A doki azt mondta ez jó eredmény. De ha alacsony a tesztoszteron szintem mégis mitől szörösödök?? De nagyon... Mindenhol kivéve a hátam. Nagyon zavar.
2020. dec. 25. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Testképzavar talán? A nők is szőrösek, csak ezt elnyomja a divat (epilálás).
2020. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Endokrinoligiai szakrendelést érdemes még felkeresni ez ügyben. Ha az ottani vizsgálatok is jók, akkor minden rendben, es akkor igazabol genetika. Es valóban.. Sajna mi nők is szőrösek vagyunk, csak nem erről a természetessegről van beszélve. Hanem h mindened borotváld stb. Persze kell borotválkozni. De amellett fontos kihangsúlyozni h mi se vgyunj szőrtelenek, normalis ha szőrösödsz. Vki kevesbe vki jobban.

Ha olyan helyeken is szörösödsz amit rendellenesnek találaz, pl mellbimbó, huzd ki csipesszel. Esetleg mashol gyantázz. Vgy szőkitő por. De a mellednél semmi képp se szőkitő porozz

2020. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Vérfarkas vagy.
2020. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adrenogenitális szindróma kizárva ?
2020. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
IR esetleg vagy PCOS nincs? Vagy ezeket is kivizsgáltattad?
2020. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!