Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el az anyosomnak...

Kismerci kérdése:

Hogy mondjam el az anyosomnak hogy pelenkat kell hordanom ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 07:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Húha, ez sokkal bonyolultabb mint hogy megtudnám válaszolni.

Szóval talán azért szeretnéd elmondani anyósodnak hogy valakivel őszintén megbeszéld a problémádat? Gondolom ha szeretetteljes a kapcsolatotok akkor nincs akadálya hogy elmond őszintén. Lehet még az orvoshoz is elkísér Téged, mert bizony szükséged van szakemberre. Neked is látnod kell hogy ez így nem okés, valami történt ami miatt újból ehhez a 'biztonságérzethez' folyamodtál.

2020. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez inkább pszichés dolog, ettől könnyebben megszabadulsz. Szerintem is egyszerűen el kellene hagynod. Menni fog, pláne, ha látod, hogy igazából nincs is rá szükséged.

Az anyósra meg egyszerűen nem tartozik ilyesmi.

2020. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Ne mondd el neki.

Semmi köze ehhez az anyósnak.

2020. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Miért kellene elmondanod? Az anyósnak mi köze hozzá? Nincs hozzá köze szerintem.
2020. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkor kérdése ha szükséges az éjszakai pelenka viselet.
2020. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
kivancsi lennek ra hogy vannak lanyok akik ugyan ebbe a helyzetbe vannak mint en a pelenka hasznalatrol
2020. dec. 30. 15:46
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező.Elmondtak itt már sok mindent elöttem.Én férfi vagyok,betegségemből kifojolag nekem is használnom kell pelust ha elmegyek itthonról.Ha a párod szeret és megértő lenne akkor nem kellene,hogy ellen vetése legyen.Ezt a kapcsolatot bíráld felül elfogultság nélkül.Valami nincs rendben a kapcsolatotokban.Volt páromnak csipő protézist helyeztek be és én otthon ápoltam.Egészségügyis vagyok,voltam.Nem tudott a wcre elmenni , én voltam a támasza de meg tettem mindent ami tőlem tellett.Ha elfogadom a párom akkor a vele kapott nehézségeket is vállalni kell!Az anyósodnak nem kell mondani semmit a pelusodról.Egy , nem tartózik rá , kettő , mit is szólhatna hozzá?Hiszen a fiával élsz és nem vele.A tiszteletköröket meg majd lefutod más írányba.Ha a pelenkára biztonság érzetből érzed a szükséágét akkor igenis tessék hordani.Az orvos mit tud tenni?Megállapítja a tényt,felír valamit,bár ezen már túl vagy , vagy elküld a psihiáterhez.Melyikkel vagy előrébb?Nem tudom a kérdésed megoldani,csak gondolat indítónak írtam a megjegyzésem.

Lepontozók, ne szalasszátok el a lehetőséget,pontozzatok le bátran mert ehhez már nagyon értetek.

2020. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

17:

A párja azért nem szereti, hogy hordja, mert igazság szerint nincs rá szüksége. Nincs szervi baja. Ezért szorgalmazza, hogy ne hordja. Én is ezt tenném.

Az anyósnak nincs hozzá köze. Ez igaz.

2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
81%
Ha lelki okokból is, de szükséged van rá, akkor hord, ne nyomd el
2021. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg átmeneti, vagy épp hosszú távú megoldás lehet éjjelre pelus helyett bugyiban egy diszkrét intim betét, kisebb kicsurgásokra az is biztonságos. (Lehet, hogy a párja libidóját is csökkenti a pelus, egy bugyiba bújtatott betétnél ez nem jellemző.) S ha a betét többször száraz marad, el is lehet hagyni akár.
2021. márc. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!