Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavaró fehér folyás..Hüvelygom...

Zavaró fehér folyás..Hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés

Naponta 2-3 alkalommal jön. Szagtalan, de nagyon zavaró.

Nem viszket odalent, meg nem is fáj...csak ez a folyás annyira zavaró. És főleg így télen van ennyi sok. Ez nomrális?

Nőgyógyászhoz csak újév után tudok elmenni.

Azt vettem észre, ha itthon vagyok akkor eléggé kevés van ebből a folyásból, tisztasági betét sem szükséges.

De amint kilépek a házból akkor rengeteg van.

Valaki járt már így, és mennyire normális ez?



2020. dec. 26. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet huvelygomba, vagy bakterialis fertőzés.

Nekem utobbi volt, ugyanez. Csak nalam, +ba hihetetlenul viszketett es fajt is.

Bar nalam erdekes volt. Felfaztam es a felfazasra kapott antibiotikum utan lett ez (ugye az felboritja a huvelyflorat ha olyat ad) mehettem vissza az orvoshoz, kaptam huvelykupot, utana rendbe jott.

2020. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány pasival voltál idéN?
2020. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3 éve ugyanazzal a pasival vagyok, férjem, együtt élünk.

És nem szeretnék mailben képet küldeni a puncimról, mint ahogy egyesek rám írtak ezzel kapcsolatban

2020. dec. 26. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
én még nem írtam...de a folyásról küldj ne a puncidról
2020. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mintha az hogy hany pasival volt a kerdezo barmit is befolyasolna. Az itt leirtak alapjan buta férfiak probalnak okoskodni.

Ahogy irtam az elso kommentnel: gomba vagy bakterialis fertozes. Ezt csak az orvos tudja megmondani, ha sokaig nem lenne elerheto, hivd fel es elmondja melyik, ez alapjan mar vehetsz valamit ellene.

2020. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!