Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddigi fogamzásgátlóm nem...

Eddigi fogamzásgátlóm nem kaptam sehol sem, ajanlottak a Harmonetet. Mik a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ma kell elkezdjem es sehol sem kaptam Karissat. A harmonet ugyan olyan dózisú. 75/20 gestoden/etinilestrasiol. Ezt adta a gyógyszerész. Ti is valtottatok mar igy? Az összetevők alapjan?
2020. dec. 27. 16:19
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
39%
Szia! Ha allergiás vagy a gesztodènra, vagy az etinilösztradiolra akkor ne szedd be, vagy volt már láb trobózisod, vagy vèralvadási zavarod van, cukor betegsèg, magas vèrnyomás, májbetegsèged volt korábban. Elèg erôs hormontartalmú fogamzásgátlószer!
2020. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig a karissat szedtem, nem volt gondom. Az is ugyan ilyen erős. Inkabb tartsak szunetet es majd ha lesz akkor ujra kezdjem a karissat?
2020. dec. 27. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A szünet rosszabb
2020. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor kezdjem a harmonetet? Ez a nyolcadik napom, vagy ma veszem be vagy szunetelek.
2020. dec. 27. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék szünetet.
2020. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz a hatóanyag és ezek mennyisége és aránya, ezek egymást helyettesítő gyógyszerek.

Nyugodtan be lehet venni és folytatni a szedést. Nem számít gyógyszer váltásnak sem.


Ez olyan, mint a nurofen, algoflex, benuron... Fájdalomcsillapítók, mindegyikben ibuprofen van.

2020. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zold kezek!
2020. dec. 27. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:

A vivoanyag mas.

Lehet igy mas amugy, de az is lehet h jobb is lesz

2020. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!