Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíthet a fogamzásgátló...

Segíthet a fogamzásgátló teherbe esni? Furán hangzik, de nekem most ezt ajánlotta az orvosom, és több ismerősöm is.

Figyelt kérdés
Szedjek 3-6 hónapig bogyót, beállítja a ciklusom, mert elég összevissza. 26-28 napra jön,meg, de már 3-7 nappal előtte maszatolgatok. Szerintem sárgatest elégtelenség, de a doki csak akkor ír fel bromokriptint, ha van halvány tesztem, de lehet nem is mutatja ki a teszt, mert kéne neki egy kis löket. Nem tudom mit tegyek, már3 orvosnál voltam 5 év alatt.

2012. máj. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim is mondta, hogy fel szokta erre is írni a tablettát, mert amikor abbahagyják a szedését "duplán beindul az üzem".
2012. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

detto én most csinaltam de csak egy hónapos művi ciklust keltt csinalnom. most jött meg és a következö 1-2 hónapba kiderül.

elsö babaám is igy volt bár fél éb fogamzásgátló melett maradt meg. az elsöt amit irtam doki ajánlotta

2012. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia.

A 26-28nap nem összevissza,nem vagyunk gépek 1-2nap késés belefér.Szerintem ezzel nem lehet gond!

A maszatolásra tudom ajánlani a barátcserje kapszulát,nekem 2 hónap után teljesen megszüntette.Viszont nekem előtte néztek hormonokat és azok jók voltak.Neked nézték már a progeszteront?Az okozhatja ezt és akkor arra,ha alacsony lehetne gyógyszert szedni.

Jól értem,hogy 5 éve próbálkozol?Mert akkor szerintem egy kicsit komolyabban kellene vennie a dokidnak a dolgokat.Az én rokonomat 4év után a kaáliba küldték..

2012. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak halvány teszt esetén ír fel Bromocriptint, akkor az nagyon gáz. Magas a prolaktin szinted? Más oka is lehet, hogy gyenguska a sárgatested, így a progeszteron termelésed. Pl. inzulinrezisztencia, pajzsmirigy rendellenességek. Magas prolaktinra próbálhatod a Mastodynon cseppeket is, nem kell hozzá recept. 23- hó alatt hat, bartcserje van benne. Sok sikert! Ne foglalkozz amatőr dokikkal, mert csak az idődet húzzák!!!!!!!!! És tele van amatőrökkel a világ...
2012. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!