Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 naponta 10 napig tartó...

10 naponta 10 napig tartó menstruáció?

Figyelt kérdés
Félek elmenni orvoshoz, nem értem mi bajom lehet. 1x már kértem időpont de utána megint megjött és így nem vizsgálnak meg. Kétségbe vagyok esve hogy valami nagy baj van velem. Valakinek volt már ilyen?
2020. dec. 28. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menned nőgyógyászhoz, ez fontos. Ha megjön, mikorra időpontod van, akkor is el kell menned, mert ugyan nem vizsgál meg, de kikérdez és az általad elmondottak alapján segít.
2020. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Attól nem fèlsz hogy elvèrzel esetleg?

Bajod van akkor is ha nem mèsz.

De így az esèlyt se adod meg a gyógyulàsra

2020. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangra menj!
2020. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 holnap kérek időpontot, nehéz menet lesz.

#2 orvos fobiám van, amikor el tört a kezem 3 nap után mentem el csak, de akkor is azért mert anyám vitt.

#3 itt nem dobaloznak csak úgy az ultrahangos vizsgálatokkal. Először a haziorvoshoz kell mennem, aki majd elküld a nőgyógyászhoz. (Skócia)

2020. dec. 28. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Hol laksz, ahol nem elérhető az ultrahang? Magánra gondoltam, 8000 Ft, és azonnal fogadnak.
2020. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, Skócia?

Nincs magán diagnosztikai centrum?

Nézd meg, hátha elérhető áron van!

2020. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Skóciában, hiszen írta
2020. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!