Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől verezhetek ennyire két...

Mitől verezhetek ennyire két ciklus között?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja voltam erős köztes verzessel nogyogysznal. Azt mondta uh vizsgalat alapján hogy ő semmit nem lát, tehát nincs gond. Rákszűrést nem csinált azr mondta hogy elég fél év mukva mert kb fél éve voltam nala szuresen es az jó lett. Irt fel erős gyulladas csökkentőt amit be is szedtem de nem múlik a vérzés. Ugyanúgy elojon fizikai tevekenysegre ill közösülés után is verzek. Mi lehet ez?? 30N
2020. dec. 28. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod élvezni a közösülést? Ha igen, akkor nagyon nagy gond nem lehet, főleg úgy, hogy az orvos sem lát semmit.
2020. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak bánt hogy mitől lehet ez... múltkor a boltba menet kapott el es igen kellemetlen érzés volt.
2020. dec. 28. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Masik nogyogyaszt keresnek, ez semmikeppen sem normalis. Valamilyen hormon gond lehet, ha nem lat semmi egyebet, vervetelre is el kene menned.
2020. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

1-es vagyok Nem biztos, hogy rossz a nőgyógyász. Ha az Uh-val nem látott semmit, az már egy sor durva betegséget kizár. Ha voltál rákszűrésen nemrég, az is jó. A gyulladáscsökkentő hatna valamilyen fertőzés esetén is.


Egyetértek 3-assl. Egy vérvétellel kezdenék és hormonvizsgálattal, vérvizsgálattal. Ha ez sem mutat ki különösebb eltérést, akkor valamilyen ovulációs zavar lehet, ami kellemetlen, de veszélytelen.

2020. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Itt hormonprobléma állhat a háttérben,mégpedig progeszteron hiány amit szájon át vagy hüvelyen át is lehet pótolni.(hüvelyi progeszteron jobb,mert "direkt"hat és teljesen feltudja a szervezet használni míg a tablettás progeszteron a gyomron átmegy stb.. ami nem túl jó)
2020. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ugyanez volt velem. 2-3 hónapig folyamatosan vereztem. Uhn nem látszott semmi, negatív rakszuro. Majd kiderült h progeszteron hiányom van és nincs ovum.
2020. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van 6-os!Ilyenkor van a sok vérzés.
2020. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!